10 maja społeczność naszej szkoły aktywnie uczestniczyła w XV Działoszyńskiej Dziesiątce. Młodzież, pod opieką pani Joli Bednarskiej – nauczyciela wychowania fizycznego – z dużym zaangażowaniem wspierała organizację wydarzenia, wykazując się odpowiedzialnością, sumiennością oraz umiejętnością współpracy. W wydarzeniu sportowym aktywny udział wzięły również: Dyrektor – Aneta Brzezińska-Leszczyk, Psycholog – Agnieszka Nożownik-Kałuża oraz uczniowie naszej szkoły, godnie reprezentując społeczność szkolną na trasie biegu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za aktywny udział i stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas tego wydarzenia.




















