Plan Lekcji

Klasa I LO (biologiczno – chemiczna):

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 – 08:45 j. polski chemia j. niemiecki historia
2 08:50 – 09:35 j. polski geografia podst. przed. j. angielski
3 09:45 – 10:30 matematyka wok religia podst. przeds. chemia
4 10:40 – 11:25 matematyka j. angielski fizyka j. polski matematyka
5 11:40 – 12:25 biologia hist. i społ. biologia j. polski religia
6 12:35 – 13:20 j. angielski j. niemiecki chemia wych. – fiz. edb
7 13:25 – 14:10 j. angielski wych. – fiz. wych. – fiz. matematyka
8 14:15 – 15:00 etyka j. polski informatyka
9 15:05 – 15:50

Klasa I LO (humanistyczna):

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 – 08:45 j. polski chemia j. niemiecki w.d.ż.
2 08:50 – 09:35 j. polski geografia podst. przed. j. angielski historia
3 09:45 – 10:30 matematyka wok religia podst. przeds. chemia
4 10:40 – 11:25 matematyka j. angielski fizyka j. polski matematyka
5 11:40 – 12:25 biologia hist. i społ. historia j. polski religia
6 12:35 – 13:20 j. angielski j. niemiecki historia wych. – fiz. edb
7 13:25 – 14:10 j. angielski wych. – fiz. wych. – fiz. matematyka
8 14:15 – 15:00 etyka j. polski informatyka
9 15:05 – 15:50

Klasa I TL (technikum logistyczne):

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 – 08:45 proc. mag. j. angielski (p) mag. dystr. religia historia
2 08:50 – 09:35 gosp. mag. chemia mag. dystr. historia j. polski
3 09:45 – 10:30 gosp. mag. geografia mag. przypr. j. polski j. polski
4 10:40 – 11:25 gosp. mag. historia mag.przypr. geografia kompetencje
5 11:40 – 12:25 podst. przed. fizyka wych. fiz. matematyka e.d.b.
6 12:35 – 13:20 biologia wych. – fiz. informatyka g.d.d.w. matematyka
7 13:25 – 14:10 wok j. niemiecki (r) j. angielski wych.-fiz.
8 14:15 – 15:00 j. niemiecki (p) j. angielski (p) religia j. niemiecki
9 15:05 – 15:50

Klasa I TI (technikum informatyczne):

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 – 08:45 aso/utk j. angielski (p) matematyka religia historia
2 08:50 – 09:35 aso/utk chemia utk/eutk historia j. polski
3 09:45 – 10:30 utk/aso matematyka eutk/utk j. polski j. polski
4 10:40 – 11:25 utk/aso historia matematyka matematyka fizyka
5 11:40 – 12:25 podst. przed. informatyka bhp geografia e.d.b.
6 12:35 – 13:20 biologia wych. – fiz. wych. fiz. g.d.d.w. so/so
7 13:25 – 14:10 wok j. angielski wych. fiz. so/so
8 14:15 – 15:00 j. niemiecki (p) religia
9 15:05 – 15:50

Klasa II TI (technikum informatyczne):

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 – 08:45 j.ang. (r)/j. niem.(r) religia podst. przeds. religia
2 08:50 – 09:35 matematyka j.ang. (r)/j. niem.(r) j. polski kompetencje matematyka
3 09:45 – 10:30 j. polski j.ang. (p)/j. niem.(p) j. polski matematyka matematyka
4 10:40 – 11:25 g.d.d.w. aso/montaż sieci sieci komp./eutk fizyka so/sieci komp.
5 11:40 – 12:25 j.ang. (r)/j. niem.(r) aso/montaż sieci sieci komp./eutk sieci komp./so so/sieci komp.
6 12:35 – 13:20 fizyka montaż sieci/aso wych. fiz. sieci komp./so
7 13:25 – 14:10 wych. – fiz. montaż sieci/aso eutk/sieci komp. utk gr.1
8 14:15 – 15:00 wych. -fiz. eutk/sieci komp. utk gr.2
9 15:05 – 15:50

Klasa III TI (technikum informatyczne):

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 – 08:45 matematyka progr./asso asso/s.d.b. wiai/s.b.d. s.b.d./wiai
2 08:50 – 09:35 j. polski progr./asso assp/s.d.b. wiai/s.b.d. s.b.d./wiai
3 09:45 – 10:30 podst. przeds. j. angielski matematyka s.b.d./a.b.d. fizyka
4 10:40 – 11:25 progr./asso. matematyka hist. i społ. s.d.b./a.b.d. j. niemiecki
5 11:40 – 12:25 progr./asso wych. fiz. j. polski j. polski matematyka
6 12:35 – 13:20 asso./progr. g.d.d.w. j. angielski j. polski religia
7 13:25 – 14:10 asso./progr. witryny gr. 1 wych. fiz. j. angielski religia
8 14:15 – 15:00 witryny/progr. witryny gr. 2 wych. fiz. fizyka
9 15:05 – 15:50 witryny/progr.

Klasa I TB (technikum budowlane):

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 – 08:45 wok rys.tech. gr. 1 matematyka religia historia
2 08:50 – 09:35 p. zaw. j. polski j. niemiecki historia biologia
3 09:45 – 10:30 p. zaw matematyka j. polski chemia kompetencje
4 10:40 – 11:25 j. polski historia matematyka matematyka e.d.b.
5 11:40 – 12:25 podst. przed. fizyka wych. fiz. geografia rys. tech. gr. 2
6 12:35 – 13:20 warsztaty wych. – fiz. informatyka g.d.d.w.
7 13:25 – 14:10 warsztaty j.ang. (r)/j. niem.(r) p. zaw. wych. fiz.
8 14:15 – 15:00 warsztaty j. ang. (p) religia j.ang./j.niem.
9 15:05 – 15:50 warsztaty

Klasa II TB (technikum budowlane):

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 – 08:45 j.ang. (r)/j. niem.(r) religia podst. przeds. religia
2 08:50 – 09:35 matematyka j.ang. (r)/j. niem.(r) j. polski p. zaw. matematyka
3 09:45 – 10:30 j. polski j.ang. (p)/j. niem.(p) j. polski matematyka matematyka
4 10:40 – 11:25 g.d.d.w. techn. robót p. zaw. chemia p. zaw.
5 11:40 – 12:25 j.ang.(r)/j.niem.(r) warsztaty/p. zaw. chemia p.zaw./warsztaty p. zaw.
6 12:35 – 13:20 kompetencje warsztaty/p. zaw wych. fiz. p.zaw./warsztaty p. zaw.
7 13:25 – 14:10 wych. – fiz. warsztaty gr. 1 p. zaw. p. zaw./warsztaty p. zaw.
8 14:15 – 15:00 wych. fiz. warsztaty gr. 1 p. zaw. warsztaty gr. 2 p. zaw.
9 15:05 – 15:50 warsztaty gr. 1 warsztaty gr. 2

Klasa III TB (technikum budowlane):

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 – 08:45 hist. i społ. p. zaw. j. polski p. zaw./p. zaw j. niem./j. ang.
2 08:50 – 09:35 hist. i społ. p. zaw. religia p. zaw. j. niem,/j. ang.
3 09:45 – 10:30 j.ang.(p)/j.niem(p) chemia p. zaw. p. zaw./p. zaw. religia
4 10:40 – 11:25 p. zaw./p. zaw j.ang. (p)/j. niem.(p) podst. przeds. p. zaw./p. zaw. chemia
5 11:40 – 12:25 p. zaw./p. zaw j. polski p. zaw. matematyka matematyka
6 12:35 – 13:20 matematyka j. polski p. zaw. p. zaw. p. zaw.
7 13:25 – 14:10 j. niemiecki (p) p. zaw. matematyka g.d.d.w. wych. fiz. (ch)
8 14:15 – 15:00 wych. – fiz. (dz) wych. fiz.
9 15:05 – 15:50 wych. fiz.

Klasa III TOR (technikum organizacji reklamy):

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 – 08:45 hist. i społ. j. polski elem. prawa j. angielski j.ang./j.niem.
2 08:50 – 09:35 hist. i społ. j. polski religia proj. kamp. rekl. j.ang./j.niem.
3 09:45 – 10:30 j.ang.(p)/j.niem.(p) matematyka elem. prawa j. polski religia
4 10:40 – 11:25 j.angielski zaw. j.ang. (p)/j. niem.(p) proj. kamp. rekl. j. polski proj. kamp. rekl.
5 11:40 – 12:25 j. polski proj. kamp. rekl. proj. kamp. rekl. proj. kamp. rekl. proj. kamp. rekl.
6 12:35 – 13:20 dział. gosp. w rek. proj. kamp. rekl. proj. kamp. rekl. matematyka proj. kamp. rekl.
7 13:25 – 14:10 j. niemiecki proj. kamp. rekl. proj. kamp. rekl. g.d.d.w.
8 14:15 – 15:00 etyka wych. – fiz.(dz) wych. fiz.
9 15:05 – 15:50 etyka wych. fiz.